• 1. پنل کاربری

  در این بخش شما می توانید تمامی گزینه های پنل کاربریتان را شامل : ثبت رایگان ملک جدید، تقاضای ملک و ... مشاهده نمائید. پنل کاربری نیز از نوار بالای صفحه به منظور دسترسی سریع همواره در اختیار شما خواهد بود.

 • 2. ثبت رایگان ملک

  در این صفحه شما می توانید ملک خود را با اطلاعات کامل و به صورت رایگان، آگهی نمائید. آگهی شما پس از تائید توسط "املاک جو" در سایت به نمایش گذاشته می شود. در این صفحه قابلیت ثبت تمامی امکانات ملک، موقعیت جغرافیایی بر روی نقشه و همچنین ثبت تصاویر ملک وجود دارد.

 • 3. املاک ثبت شده من

  در این صفحه شما می توانید آگهی های ثبت شده خود را مشاهده، ویرایش، منقضی و یا حتی حذف نمائید. همچنین شما می توانید وضعیت آگهی خود را (در انتظار تایید، تایید شده و تایید نشده) مشاهده نمایید. تا زمانی که آگهی شما توسط "املاک جو تایید نگردد" وضعیت آن در انتظار تایید خواهد بود.

 • 4. راهنمای ثبت تقاضای ملک و گوش به زنگ

  با ثبت تقاضای ملک می توانید ملکی را متناسب با شرایط مورد نظر خود درخواست نمائید. در هر زمان که ملکی مناسب با شرایط شما ثبت گردد به شما اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین در بخش گوش به زنگ همواره می توانید تعداد نتایج موجود برای ملک هایی که تقاضا نموده اید را مشاهده کنید و با کلیک بر روی آن، لیست نتایج به طور کامل قابل مشاهده خواهد بود.

 • 5. جستجوی پیشرفته

  در این صفحه شما می توانید ملک مورد نظر خود را میان املاک ثبت شده به راحتی جستجو نمائید. جستجو بر اساس موقعیت جغرافیایی، نوع کاربری(مسکونی، اداری، تجاری و...)، نوع ملک (قطعه زمین، ساختمان، آپارتمان و ...)، نوع درخواست(فروش، رهن، اجاره و...) و بر اساس سقف مبلغ مورد نظر انجام می گیرد.

 • 6. گالری ویدئو

  در این صفحه شما می توانید ویدئو های ثبت شده برای برخی از ملک ها را مشاهده نمائید. همچنین اگر تمایل دارید تا ویدئوی ملک شما نیز در این بخش از سایت نمایش داده شود می توانید ویدئوی ملک خود را به آدرس ایمیل
  Notice: Undefined index: video in /home/amlakjoo/public_html/_includes/pages/guide.php on line 91
  و یا اکانت تلگرام متصل به شماره 09124570065 ارسال نمایید.

خدمات ویژه ما

خدمات و سرویس های ویژه ما