چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

آموزش

عضویت در سایت چگونه انجام می شود؟

برای عضویت در سایت املاک جو کافیست در بالای سایت روی گزینه ورود/ثبت نام  کلیک کنید، نام، شماره تماس، ایمیل و یک رمز (دلخواه) را وارد کرده بعد بلافاصله یک کد تایید برای شما پیامک می شود با وارد کردند کد ، پنل شما در سایت املاک جو فعال می شود.

 

ثبت ملک در سایت املاک جو چگونه است؟

وارد سایت املاک جو شوید . در بالای سایت روی گزینه ارسال آگهی کلیک کنید ، سپس اطلاعات ملک مورد نظرتان را وارد کنید و روی گزینه ارسال آگهی کلید کنید . پس از ارسال ، آگهی شما توسط مدیر بررسی و در سایت منتشر خواهد شد . پس از آن می توانید ملک خودتان را به تنهایی مدیریت کنید و برای ملک خود قیمت پیشنهادی را اعلام کنید.

توجه : برای ثبت ملک در املاک جو لازم است در سایت ثبت نام کنید .

 

آیا برای استفاده از سایت املاک جو حتما باید عضویت داشته باشیم؟

خیر.  استفاده از سایت املاک جو نیاز به عضویت ندارد ولی برای دسترسی به امکانات ویژه سایت از جمله ثبت ملک و …. نیاز به عضویت در سایت دارید.

 

تقاضای ملک در سایت املاک جو چگونه است؟

وارد سایت املاک جو شوید . در بالای سایت روی گزینه تقاضای ملک کلیک کنید ، سپس اطلاعات ملک مورد نظرتان را وارد کنید و روی گزینه ارسال  کلید کنید . کارشناسان ما پس از بررسی ملک شما و تطبیق با فایل های موجود با شما تماس خواهند گرفت .

 

هنگام خرید و فروش ملک به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اگر سند رسمی به نام شرکت است و متن فروش نامه نیز به نام شرکت ثبت شده است، دقت داشته باشید که چه کسی در شرکت، طرف معامله فروش است؛ آیا او حق امضا در معاملات شرکت را دارد؟ آیا مورد تأیید است یا خیر؟ برای این کار باید اساس نامه شرکت و روزنامه رسمی را کنترل کرده و اطمینان حاصل کنیم آیا این فرد می تواند امضای خرید یا فروش را ثبت کند یا خیر؟ وجود امضا و مهر شرکت الزامی است.

 بروز رسانی در ۱۴۰۱/۱۱/۲۴